Uvítací bonus

Podstata obchodního bonusu

K Vydělávání peněz na výkyvech cen na trhu je někdy potřeba víc než jen bysté oko. Je potřeba taky příslušný kapitál na vašem eXbino účtu. Čím více můžete investovat do jednoho obchodu, tím více můžete vydělat. Bonusy tak nabízejí možnost dohnat objem vašeho kapitálu, když se vám zdrovna moc nedaří. To je také jeden z důvodů, proč eXbino odměnuje nové investory obchodním bonusem, aby jim do začátku co nejvíce pomohl.

Jak mohu získat uvítací bonus?

Všichni obchodníci, kteří vložili alespon 250 Eur mají právo požádat o bonus. Mějte na paměti, že čím více si vložíte, tím větší bonus získáte. Našich klientů si vážíme a přejeme si je vidět prosperovat. Náš úspěch jako finanční instituce vždy úzce souvisel s úspěchem našich obchodníků. Proto vám vždy dáváme možnost dohnat ztrátu vašich neúspěšných obchodů.

Mnoho našich klientů využilo těchto bonusů a naučili se obchodovat na finančním trhu pomocí naší platformy. Bonusy mohou být v rozmezí 50% – 100%. Děkujeme, že jste se rozhodli obchodovat u nás a těšíme se, až budete oslavovat úspěch právě také díky nám a našim službám.

Jaké bonusy nabízíme?

Vložte 250 € – a získejte 125 € zdarma (50%)

50%
125 € zdarma

Vložte 1000 € – a získejte 750 € zdarma (75%)

75%
750 € zdarma

Vložte 2000 € – a získejte 2000 € zdarma (100%)

100%
2000 € zdarma

Nejste spokojeni? Kontaktujte naši zákaznickou podporu na adrese support(@)exbino.com , anebo vašeho manažera účtu, abyste získali na míru ušitou nabídku, která bude nejvhodnější k vaší obchodní strategii! Můžete nás kontaktovat pomocí telefonu, live-chatu, emailu, anebo skypu!