O nas

Główną zaletą eXbino jest wyspecjalizowana kadra. Większość naszych inwestorów od samego początku inwestuje pod okiem tego samego opiekuna konta, co pozwala na budowanie trwałych relacji i podnoszenie umiejętności z każdym kolejnym miesiącem inwestowania.

Oferowane przez nas szkolenia oraz obsługa klienta dostosowywane są do wiedzy użytkownika.
Wszystkie środki naszych klientów przechowywane są na oddzielnych subkontach, a wszystkie konta bankowe należące do marki Seymour znajdują się w bankach na terenie UE.

eXbino szczyci się swoją 100% wypłacalnością. Nigdy w całej historii naszej platformy nie było ani jednej skargi na problemy z wypłatą środków. Dodatkowo na oddzielnym koncie bankowym utrzymywana jest rezerwa bezpieczeństwa wysokości minimum 10.000.000 PLN, mająca na celu utrzymanie płynności i zaspokojenie wypłaty zysków i zdeponowanych na subkonatch środków dla naszych inwestorów na wypadek zdarzeń losowych.
Weryfikacja konta użytkownika przeprowadzana jest tylko podczas pierwszej wypłaty zarobionych pieniędzy i ma na celu bezpieczeństwo środków inwestora. Wszystkie kolejne wypłaty zysków realizowane są już na bieżąco bez żadnych dodatkowych weryfikacji.

eXbino to nie tylko inwestorzy ale także również partnerzy, reklamodawcy (m.in. Google, Facebook) oraz współpracujące z nami firmy zajmujące się np procesowaniem transakcji finansowych (banki, operatorzy kart płatniczych visa i mastercard, portfele internetowe Skrill, Neteller itp.). Każdorazowo przed podpisaniem umowy eXbino musiało przedstawić komplet dokumentów świadczących o legalności prowadzenia działalności, transparentności oraz wypłacalności.

W ciągu ostatnich 5 lat wypracowaliśmy sobie miano solidnej i wiarygodnej marki podnosząc równocześnie jakość świadczonych przez nas usług.

W tej chwili słowo eXbino jest dla nas synonimem słów “dążenie do perfekcji”.

Nasi klienci mają do dyspozycji nowoczesne i profesjonalne środowisko inwestycyjne, umożliwiające działania  na rynkach finansowych, w oparciu o opcje binarne. Oferowane przez nas instrumenty transakcyjne dają niemal nieograniczone możliwości handlu na opcjach, dzięki którym inwestorzy mogą w prosty sposób kontrolować ryzyko i potencjalne zyski posiadając szeroki wachlarz instrumentów na dowolny okres inwestycji.

Cechy platformy eXbino:

  • Całkowita funkcjonalność i obsługa bezpośrednio w przeglądarce internetowej
  • Brak potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania
  • Przyjazny i intuicyjny interfejs użytkownika
  • Bogata oferta instrumentów i narzędzi inwestycyjnych
  • Natychmiastowe rozliczanie transakcji w trybie automatycznym
  • Najszybsze w branży księgowanie depozytów i realizacja wypłat
  • Automatyczne zabezpieczenie nietrafionej transakcji w wysokości do 15%
  • Spot follow – funkcja pozwalająca na kopiowanie najlepszych inwestorów, dzięki czemu korzystasz z doświadczenia najlepszych i zarabiasz jeszcze więcej
  • Specjalna oferta – dodatkowe 5% zwrotu z inwestycji dla klientów VIP

eXbino.com jest marką należącą do Seymour B.V., nr rejestracyjny firmy 137860, adres 10 Orionweg, Willemstad, Curacao.