Naucz się inwestować
w 15 minut

Zobacz jak proste i efektywne są opcje binarne.
Wiedza i doświadczenie z rynków finansowych nie są wymagane.
Masz tylko dwa kierunki do wyboru: w górę lub w dół.

Dlaczego opcje binarne to sposób na pewny zarobek?

eXbino daje Ci możliwość korzystania z najnowocześniej i najprostszej w użyciu platformy opcji binarnych.

Prostota

Opcje binarne są obecnie najprostszym dostępnym instrumentem do inwestowania online. Wystarczy 15 minut aby nauczyć sie inwestować.

Przejrzystość

Opcje binarne są przejrzyste, jeszcze przed rozpoczęciem inwestycji wiesz kiedy wybraa opcja sie zakończy oraz jak duży może byc twój zysk.

Wysoki zysk

Opcje binarne umożliwiają zysk nawet do 90% z pojedynczej opcji w czasie zaledwie kilku minut.

Proste wypłaty

W celu wypłaty zarobionych pieniędzy wystarczy, że zweryfikujesz swoje konto tylko raz, każda nastepna wypłata realizowana jest natychmiastowo.

eXbino to platforma opcji binarnych oferująca inwestowanie online dzięki prostym w użyciu narzędziom w aktywa takie jak: Indeksy np. DOW JONES, NASDAQ, pary walut np. EUR/USD, towary np. Srebro, Ropa, akcje np. BP, Apple. eXbino to pierwsza platforma forex oferująca opcje „high/low”, „one touch” i „boundary” kończące się tego samego dnia. eXbino zapewnia maksymalna płynność dla swoich inwestorów, dzięki możliwości odsprzedaży opcji przed jej czasem zakończenia oraz oferuję zyski do 85%, gdy opcja zakończy się zgodnie z wyborem oraz do 15% zabezpieczenia, jeśli opcja wygaśnie przeciwnie do wybranego kierunku. Inwestowanie w opcje binarne jest związane z wysokim ryzykiem i może powodować całkowitą utratę zainwestowanej kwoty. Opcje binarne mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów. Nigdy nie inwestuj pieniędzy, na których ewentualną utratę nie możesz sobie pozwolić. Zanim podejmiesz decyzję o inwestycji, powinieneś zapoznać się z całkowitym ryzykiem związanym z opcjami binarnymi.