Jak obchodovat?

Kompletní příručka o obchodování na exbino platformě je dostupná v našem vzdělávacím centru

Vytváření opčních obchodů na exbino platformě zahrnuje rozhodnutí, zdali cena aktiva se zvýší, anebo sníží v porovnání s její aktuální cenou. Garantujeme fixní návratnost u vašich obchodů, skvělé nástroje na řízení rizika, 24/7 profesionální podporu, která vás naučí, jak úspěšně obchodovat, a mnohem více…

Co tedy musím udělat?

1. Musíte se registrovat na naší stránce exbino.com. Během registrace se ujistěte, že zadáváte pravdivé informace. Je to velmi důlěžité, abyste pak mohli bezproblémově vybírat vaše finance a aby vás mohl kontaktovat váš osobní manažer účtu.

2. Vytvořte vklad pomocí kreditní karty, Skrillu, Sofortu, Netelleru, vaší Bitcoin peněženky, anebo pomocí bankovního převodu.

3. Zvolte, že chcete obchodovat například binární opce, pak si vyberte podkladové aktivum, např. EUR/USD a zvolte expirační dobu, např. 15 minut. Poté vyberte možnost Nahoru (Call) pokud si myslíte, že hodnota měnového páru EUR/USD půjde nahoru, pokud se domníváte, že půjde naopak dolů, tak vyberte možnost Dolů (Put). Pokud souhlasíte s nastavením obchodu, tak klikněte na tlačítko “koupit” a otevře se vám nový obchod. Nyní počkejte do konce expirační doby vaší opce a vydělejte např. 72% zisku z vaší správné předpovědi!

Důležité info: nezapomínejte, že s uzavřenými obchody u nás stále můžete pracovat:
– zdvojnásobte svou výhru s funkcí “double-up”, pokud si myslíte, že je vaše předpověd správná
– Odprodejte opci zpátky brokerovi pomocí funkce “Sell”, pokud nechcete prohrát
– Prodlužte expirační dobu vašeho obchodu pomocí funkce “Roll-over”