Jak inwestować

Pełen przewodnik obsługi platformy transakcyjnej można pobrać z działu edukacja.

Przeprowadzanie inwestycji na platformie eXbino opiera się na dokonaniu wyboru pomiędzy wzrostem i spadkiem kursu aktywa, w porównaniu do jego bieżącej wartości. Gwarantujemy ustalone zwroty z inwestycji, doskonałe narzędzia do zarządzania kapitałem, profesjonalne wsparcie ze strony zespołu specjalistów, którzy nauczą Cię jak zyskownie inwestować i wiele więcej…

Co muszę zrobić?

Inwestowanie przez internet1. Otwórz konto w eXbino.com. Pamiętaj aby podać prawdziwe dane podczas procesu rejestracji – jest to konieczne do wypłaty środków z platformy oraz do kontaktu z opiekunem konta.

2. Złóż depozyt za pośrednictwem: karty kredytowej, transferuj.pl, Sofort, Skrill, Neteller, portfela bitcoin lub tradycyjnego przelewu bankowego.

3. Wybierz narzędzie inwestycyjne, np. BInarne. Następnie wybierz aktywo, np. EUR/USD i wybierz czas wygaśnięcia, np. 15 minut. Wybierz CALL, jeśli uważasz, że kurs EUR/USD wzrośnie lub PUT, jeśli uważasz, że kurs EUR/USD spadnie. Jeśli dokonałeś już wyboru, naciśnij “Kup”, a opcja zostanie otwarta. Teraz poczekaj na dobiegnięcie końca czasu opcji zgodnie z czasem wygaśnięcia, a zyskasz 72%, jeśli Twoje przewidywanie okaże się poprawne!

Ważne: nie zapomnij, że zawsze możesz jeszcze zarządzać swoją inwestycją:
– podwoić swoje zarobki przy użyciu “Double-Up” jeśli Twoje przewidywanie jest poprawne
– zamknąć swoją pozycję wcześniej przy użyciu “Sell”, w ten sposób możesz kontrolować ewentualne straty
– przedłużyć czas trwania swojej opcji do innego czasu wygaśnięcia przy pomocy narzędzia “Roll-over”