Wybierz język:
Chcesz otrzymać bonus przy następnym depozycie?

Depozyt i wypłata

eXbino udostępnia kilka metod złożenia depozytu do wyboru przez klienta, w dogodnej dla siebie formie, w wybranej walucie bazowej:

Twój depozyt natychmiast na koncie!

Skontaktuj się z nami tuż po żłożeniu depozytu, przed dokonaniem pierwszej inwestycji! Twój opiekun konta lub zespół wsparcia udzieli Ci informacji na temat przysługującej Ci kwoty bonusu.

Metoda płatności Prowizja Czas księgowania Limity Rozpocznij
Karta kredytowa Brak Błyskawicznie 50 – 25,000 PLN złóż depozyt
Wire transfer Brak 3-6 dni roboczych 50 – 400,000 PLN złóż depozyt
Skrill Brak Błyskawicznie 50 – 400,000 PLN złóż depozyt
Neteller Brak Błyskawicznie 50 – 400,000 PLN złóż depozyt
Sofort Brak Błyskawicznie 50 – 400,000 PLN złóż depozyt
MonetaRu Brak Max 30 min 50 – 400,000 PLN złóż depozyt
Bitcoin Brak Max 30 min 50 – 400,000 PLN złóż depozyt

Wypłaty

Zlecenie wypłaty środków można złożyć wybierając zakładkę Wypłata z sekcji Moje Konto.

Wypłaty mogą być realizowane tradycyjnym przelewem bankowym, przez zwrot środków na kartę kredytową wykorzystaną przy depozycie konta oraz poprzez zwrot środków na konto SKRILL (Moneybookers) (sposób wypłaty uzależniony jest od sposobu złożenia depozytu – wszystkie wypłaty do wysokości składanego depozytu wypłacane są tą samą drogą, którą składany był depozyt).

Minimalna kwota wypłaty to 10 EUR / 10 GBP / 10 USD / 50 PLN lub równowartość w pozostałych walutach.

Ze względu na wymogi bezpieczeństwa  podczas pierwszej wypłaty prosimy o przedstawienie dokumentów uwierzytelniających prawdziwość podanych danych osobowych. Warunki te dotyczą wszystkich zarejestrowanych kont.

1. Weryfikacja danych osobowych

Skan dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość z widocznym zdjęciem oraz danymi osobowymi (imię i nazwisko, adres), dane te powinny sie zgadzać z danymi podanymi podczas rejestracji konta w eXbino.

2. Weryfikacja adresu użytkownika

Aby zweryfikować adres użytkownika wymagamy nastepujących dokumentów: skan jakiegokolwiek rachunku (nie starszego niż 3 miesiące) wystawionego na posiadacza rachunku w eXbino (rachunek za tel lub inne usługi komunalne) lub aktualne rozliczenie podatkowe / wyciąg bankowy potwierdzony pieczęcią banku z widocznymi danymi posiadacza rachunku.

3. W celu realizacji wypłaty prosimy o przesłanie nam skanu / kopii dokumentów (w zależności od metody wypłaty):

– Przelew bankowy – skan / kopia wyciągu z rachunku bankowego z widocznymi danymi takimi jak: nazwisko i numer konta na tej samej stronie
– Skrill – zrzut ekranu konta Skrill, na którym widać imię i nazwisko posiadacza rachunku oraz potwierdzenie weryfikacji konta Skrill
– Neteller – zrzut ekranu konta Neteller, na którym widać imię i nazwisko posiadacza rachunku oraz potwierdzenie weryfikacji konta Neteller
– karta kredytowa – skan obu stron karty płatniczej, która była używana do złożenia depozytu (przesłanie zdjęcia karty jest konieczne, jeżeli minimum jeden raz karta była używana do składania depozytu na platformie), proszę podpisać obie strony z adnotacją, iż przy użyciu w/w karty został złożony depozyt na kwotę YYY  na platformie exbino.com. Ostatnie 4 cyfry nr karty, data ważności karty oraz dane właściciela powinny być widoczne. Ze względów bezpieczeństwa prosimy również o ukrycie kodu CVV.(przykładowe zdjęcie karty poniżej)

Credit-card-Exbino

Powyższe dokumenty powinny zostać zeskanowane i przesłane na adres: payments (@) exbino.info

Uwagi:
Polecenia wypłaty środków przyjmowane są przez cały tydzień, natomiast realizacja wypłaty następuje w każdy poniedziałek. Polecenie przekazane po godzinie 15.00 w poniedziałek, zostanie zrealizowane w kolejnym tygodniu.

Skrill nie realizuje transferów dla klientów z Polski, w związku z tym wypłaty dla inwestorów z Polski tą metodą są niemożliwe. Dla klientow z Polski realizujemy wypłaty tylko i wyłącznie na wskazany rachunek bankowy.

Inwestujesz mobilnie?

Pobierz darmową aplikację eXbino z App Store lub Google Store

Download exbino trading app from App Store Download exbino trading app from Google Play