Wybierz język:

Daily Analysis

EUR/USD – Publikacja PMI dla strefy euro oraz USA – Analiza na 23 czerwca 2017

Para EUR/USD zanotowała kolejny spokojny dzień, większych zmian w notowaniach nie przyniosły nawet publikowane dane. Wczesnym popołudniem rozpoczęła się niewielka wyprzedaż euro, jednak wieczorem na rynek powrócili kupujący i para odzyskała poziom 1.115. Wsparcie ustalone jest na 1.11, opór na 1.12.

EUR/USD – Niewielkie odbicie euro – Analiza na 22 czerwca 2017

Para EUR/USD odnotowała wczoraj początkowo bardzo niewielkie wahania, a poziom 1.11 pozostawał silnym wsparciem. Umożliwiło to w efekcie osiągnięcie poziomu 1.115, który utrzymywany jest w chwili obecnej. Wsparcie pozostaje na 1.11, opór na 1.12.

EUR/USD – Dalszy ciąg konsolidacji – Analiza na 21 czerwca 2017

Para EUR/USD odnotowała kolejny dzień konsolidacji oraz następną próbę korekty kursu. Ze względu na spekulacyjny charakter tego ruchu, udało się jednak utrzymać aktualny poziom wsparcia, a para odbiła się nieznacznie dzisiejszego poranka. Wsparcie pozostaje na 1.11, opór na 1.12.

EUR/USD – Wypowiedzi członków Fed umocniły dolara – Analiza na 20 czerwca 2017

Para EUR/USD pozostawała przez większość dnia w konsolidacji, by ostatecznie osłabić się do poziomu w okolicach 1.115. Do ataku przystąpiły dolarowe byki, a umocnienie dolara było możliwe dzięki kolejnym wypowiedziom członków Fed. Wsparcie ustalone jest na 1.11, opór na 1.12

EUR/USD – Próba odzyskania poziomu 1.12 – Analiza na 19 czerwca 2017

Para EUR/USD zakończyła tydzień nieco mocniej i stara się odzyskać utracony po umocnieniu dolara poziom 1.12. Po raz kolejny widzimy, jak odporna i stabilna stała się ostatnio europejska waluita. Wsparcie ustalone jest na 1.11, opór na 1.12.

EUR/USD – Umocnienie dolara – Analiza na 16 czerwca 2017

Para EUR/USD uległa korekcie wskutek umocnienia dolara, spowodowanego decyzją o podwyżce stóp i oświadczeniem Fed w środę. Ze strony rynków pojawiła się reakcja, której można było się spodziewać, szczególnie po publikacji danych, które pozwalają wierzyć, że bank centralny będzie w stanie zrealizować plan dalszych podwyżek stóp. Wsparcie ustalone jest na 1.11. opór na 1.12.

EUR/USD – Dziś ogłoszenie decyzji FOMC – Analiza na 14 czerwca 2017

Podobnie jak dzień wcześniej, para EUR/USD odnotowała bardzo spokojny dzień, oczekując na ogłoszenie decyzji o podwyżce stóp procentowych po dzisiejszym spotkaniu Fed. W dniu dzisiejszym spodziewamy się kontynuacji tego scenariusza do momentu, gdy Fed zabierze głos. Wsparcie pozostaje na 1.12, opór na 1.13.

EUR/USD – W oczekiwaniu na decyzję FED – Analiza na 13 czerwca 2017

Notowania pary EUR/USD pozostają stabilne, a uwaga inwestorów zwrócona jest na przebieg rozmów nt. brexitu. Rynki oczekują ponadto na wynik dzisiejszych rozmów na temat sytuacji w Grecji. Dolar pozostaje pod presją przed środowym spotkaniem Fed. Wsparcie ustalone jest na 1.12, opór na 1.13.

EUR/USD – Spokojny początek tygodnia – Analiza na 12 czerwca 2017

vPrzeciwnie w stosunku do oczekiwań większości inwestorów para EUR/USD zachowuje siębardzo stabilnie po wyborach w Wielkiej Brytanii, gdzie Partia Konserwatywna nie zdobyła większości w parlamencie, a jej rządy osłabiły się. Możliwe, że wbrew zapowiedziom Theresy May, Brexit nie będzie tak „twardy”, jak pierwotnie przypuszczano. Wsparcie wyznaczone jest na 1.12, opór na 1.13.

EUR/USD – Euro osłabione po konferencji EBC i wynikach wyborów w UK – Analiza na 9 czerwca 2017

Para EUR/USD osłabiła się wczoraj po tym, jak Europejski Bank Centralny po raz kolejny rozczarował, nie przyjmując tak pozytywnego tonu, jak spodziewały się rynki. Zeznanie Jamesa Comeya spowodowało tymczasem niewielkie umocnienie dolara. Wsparcie obniża się do 1.115, opór na 1.125.

Inwestujesz mobilnie?

Pobierz darmową aplikację eXbino z App Store lub Google Store

Download exbino trading app from App Store Download exbino trading app from Google Play