Chciałbyś otrzymać bonus inwestycyjny od eXbino?

1. Złóż depozyt

Dokonaj depozytu wynoszącego minimum:

1000 PLN, a otrzymasz bonus w wysokości 500 PLN 
5000 PLN, a otrzymasz bonus w wysokości 3750 PLN 
10 000 PLN, a otrzymasz bonus w wysokości 10 000 PLN

W wypadku składania wyższych depozytów, skontaktuj się ze swoim Opiekunem Konta lub napisz do nas email na adres:v support (@) exbino.com.

2. Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się ze swoim Opiekunem Konta lub napisz do nas email na adres: support (@) exbino.com informując, że chcesz otrzymać bonus PRZED otwarciem pierwszej pozycji.

3. Ciesz się bonusem!

Bonus zostanie dodany do stanu Twojego konta. Teraz możesz już rozpocząć inwestowanie!

 

Warunki Bonusu

1. Co muszę zrobić, by wypłacić bonus?

Wystarczy tylko, że obrócisz kwotą bonusu 30 razy i będziesz mógł go wypłacić. Uważasz, że to trudne? Przeciętny inwestor potrafi zrobić to w kilka dni. To niewielkie wymaganie, warte dodatkowych pieniędzy na Twoim koncie, prawda?

2. Co jeśli nie wykonam wymaganego obrotu?

ZAWSZE możesz wypłacić swój depozyt – od stanu konta zostaną odliczone tylko środki bonusowe oraz zyski z nich płynące. Twój depozyt jest bezpieczny, nigdy go nie stracisz!

3. Czy mogę wypłacić swoje środki i inwestować tylko bonusem?

Nieźle kombinujesz :), ale nie  Twój depozyt oraz bonus znajdują się na jednym koncie, więc wypłacenie depozytu anuluje bonus.

4. Jak sprawdzić czy dobrze mi idzie?

Zapytaj o to swojego Opiekuna Konta lub wyślij nam email na adres: support (@) exbino.com a otrzymasz dokładne informacje na temat obrotu, który dotychczas wykonałeś.