Chcete obchodní bonus od eXbino?

1. Učinte vklad

Vožte alespon:

250 € a budete odměněni 125 € bonusem
1000 € a budete odměněni 500 € bonusem
2000 € a budete odměněni 2000 € bonusem

Pro bonus k vyšším vkladům kontaktujte svého manažera účtu, anebo naši zákaznickou podporu na adrese: support (@) exbino.com.

2. Kontaktujte nás

Kontaktujte vašeho manažera účtu, anebo naši zákaznickou podporu na adrese: support (@) exbino.com, že máte zájem o bonus ještě před vytvořením vašeho prvního obchodu u nás.

3. Užijte si váš bonus

Váš obchodní bosun bude připsán manuálně jedním z našich pracovníků. Po jeho přidání na váš účet se můžete pustit do obchodování!

 

Podmínky bonusů

1. Co musím udělat, abych si mohl bonus nechat vyplatit?

Bonus před výběrem je potřeba alepon 30 protočit. Myslíte si, že je to těžké? Průměrnému obchodníkovi se to povede během několika dní. To stojí za ty peníze navíc, ne?

2. A co když neuděláte dostatečný objem obchodů a bonus neprotočíte?

No, vždy můžete vybrat váš počáteční vklad – pouze váš bonus a vaše zisky propadnou. Tímto způsobem byste nikdy neměli prohrát váš vklad!

3.Mohu si vybrat můj vklad a obchodovat pouze s bonusem?

Dobrý pokus, ale ne. Váš vklad a bonus jsou na vašem úču sloučeny, takze lze bonus vybrat az po splnění podmínek bonusů.

4. Jak mohu zkontrolovat svůj pokrok?

Kontaktujte vašeho manažera účtu, anebo naši zákaznickou podporu na adrese: support (@) exbino.com s otázkou jaký velký objem obchodů se vám již podařilo zobchodovat.