Bonus powitalny

Istota bonusu inwestycyjnego

Zarabianie na wzrostach i spadkach wymaga czegoś jeszcze poza wiedzą na temat rynków – gotówki na Twoim koncie eXbino. Im więcej jesteś w stanie zainwestować w pojedynczą pozycję, tym więcej możesz zarobić. Bonus pozwoli Ci także na odrobienie strat, gdy inwestycje nie idą po Twojej myśli. Właśnie dlatego eXbino oferuje bonusy inwestycyjne wszystkim swoim nowym użytkownikom, dzięki temu mogą złapać wiatr w żagle.

Jak mogę otrzymać bonus powitalny?

Wszyscy inwestorzy, którzy złożą depozyt w wysokości 1000 PLN, są uprawnieni do otrzymania bonusu. Warto pamiętać, że im wyższy depozyt, tym większy przysługujący bonus. Cenimy naszych klientów i chcemy widzieć jak im się wiedzie. W końcu nasz sukces na płaszczyźnie usług finansowych jest od zawsze bezpośrednio związany z sukcesem naszych inwestorów. Właśnie dlatego zawsze dajemy Ci szansę na odrobienie strat, powstałych wskutek nieudanych inwestycji.

Wielu naszych klientów wykorzystało już wspomniane bonusy i zdobyło dzięki nim doświadczenie w inwestowaniu na rynkach finansowych przy użyciu naszej platformy. Zakres wysokości bonusów mieści się w przedziale 50%-100%. Dziękujemy za wybranie eXbino jako swojej platformy i wyczekujemy możliwości świętowania Twojego sukcesu z nami

Jakie bonusy oferujemy?

Złóż depozyt 1000 PLN – otrzymaj 500 PLN za darmo (50%)

50%
500 PLN za darmo

Złóż depozyt 5000 PLN – otrzymaj 3750 PLN za darmo (75%)

75%
3750 PLN za darmo

Złóż depozyt 10 000 PLN – otrzymaj 10 000 PLN za darmo (100%)

100%
10 000 PLN za darmo

To dla Ciebie za mało? Skontaktuj się z nami bezpośrednio pod adresem support (@) exbino.com lub skontaktuj się ze swoim Opiekunem Konta, a otrzymasz naszą najlepszą ofertę, przygotowaną specjalnie dla Ciebie, która będzie najlepiej pasować do wybranej przez Ciebie strategii. Jesteśmy dostępni przez telefon, live-chat, email lub skype!