Urządzenia od eXbino

W zależności od kwoty złożonego depozytu, użytkownikom eXbino przysługują następujące bonusy i prezenty:

Regularny bonus

Bonus od złożonego depozytu: po dokonaniu wpłaty, skontaktuj się z nami przed dokonaniem pierwszej transakcji na platformie. O wysokości proponowanego bonusu dowiesz się od swojego opiekuna konta lub podczas rozmowy z Działem Obsługi platformy.

* Aby otrzymać urządzenie klient zobowiązuje się podpisać regulamin promocji, w przypadku otrzymania urządzenia od eXbino wypłata środków może nastąpić tylko po wykonaniu wymaganego obrotu bonusem.

Prezenty od eXbino dla klientów VIP

iPad Air – złóż depozyt na kwotę min 2500 € (lub równowartość w pozostałych walutach), a następnie skontaktuj się z nami – otrzymasz 100% bonusu (2500 € lub równowartość w pozostałych walutach oraz urządzenie do inwestowania – iPad Air.

iPhone 7 – złóż depozyt na kwotę min 5000 € (lub równowartość w pozostałych walutach) następnie skontaktuj się z nami – otrzymasz 3500 € bonusu (lub równowartość w pozostałych walutach) oraz urządzenie do inwestowania – iPhone 7

MacBook Air 13” – złóż depozyt na kwotę min 10000 € (lub równowartość w pozostałych walutach), a następnie skontaktuj się z nami – otrzymasz 3500 €  bonusu (lub równowartość w pozostałych walutach) oraz urządzenie do inwestowania – MacBook Air 13”